ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Хостел Cherry-Hostel

Замовити розміщення Замовити

cherry-enterДивіться детальний каталог екскурсій, ціна>>> Проживання.

Хостел “Cherry-Hostel” – це європейський дизайнерський хостел для молоді, який знаходиться в центрі Львова – на вул. Костюшка, 5 та готовий щодень приймати в своїх стінах подорожуючих міста. Поруч з хостелом “Cherry-Hostel” знаходяться парк ім. Івана Франка та Львівський національний університет ім. Івана Франка, а за рогом маленької вулички Костюшка – відкривається львівський світ кав’ярень, магазинів сучасного одягу, елітних ресторанів, бістро української кухні, сувенірних крамничок та різноманітних розважальних закладів. Всього в двох кроках від хостела “Cherry-Hostel”, – на сусідній вулиці Дорошенка, знаходяться трамвайні та автобусні зупинки міського транспорту, а тому – добиратися в будь-яку точку міста звідси зручно і легко. Хостел пропонує своїм постояльцям нові, комфортно і зі стилем умебльовані кімнати, гнучку систему знижок для туристичних груп та додаткові послуги комфорту під індивідуальне замовлення. В хостелі “Cherry-Hostel” Вас з усмішкою на обличчі зустрінуть в будь-яку пору доби!

Комфорт забезпечують: режим 24-h роботи рецепції, можливість поселення в будь-яку пору доби; в багатомісних кімнатах – двоярусні ліжка (додатково видається постіль та рушники) та персональні шафки, які замикаються, на кожного гостя розраховані індивідуальні настільні нічні лампи; в хостелі є безкоштовний безпровідниковий інтернет, також додатково безкоштовно можна скористуватися стаціонарним ПК, що знаходиться на рецепції; для харчування в хостелі відведена загальна кухня з необхідною побутовою технікою (мікрохвильова піч, електрочайник, холодильник, тостер) + посуд, на загал розраховано два санвузли, додатково в хостелі можна здати речі в пральню чи в хімчистку (платна послуга); також тут Вам допоможуть з організацією дозвілля чи замовленням інших послуг по місту.

Загальна місткість: 30 осіб.

Розбивка по кімнатах: одна 10-місна кімната з двоярусними ліжками, три 6-місні кімнати з двоярусними ліжками, одна 2-місна кімната з двоспальним ліжком.

Ціни:
10-місна – від  100 грн/місце;
6-місна – від 120 грн/місце;
2-місна – від 400 грн/кімната.
– ціни для розміщення груп обговорюються!

Послуга броні: безкоштовна!

cherry-6-roomcherry-jidalnyacherry-kitchencherry-dush

comments powered by HyperComments