ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

До зірок в Астрономічну обсерваторію

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
150 грн
Тривалість екскурсії: 2 години
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Чи чули Ви, що над Львовом літає НЛО?:)

екскурсія у львові, екскурсія в обсерваторіюУ тихі безхмарні вечори понад львівськими дахами літають неопізнані об’єкти, а ще – тисячі зірок, маленьких і великих планет і – ще досі безліч невідкритих супутників. Несподівана екскурсія по Львову. Запрошуємо Вас поспостерігати за цим небесним дійством – подивитися зблизька на велетенську Галактику, дослідити її небесні сузір’я та дізнатися десятки неймовірних фактів про космічне життя поза планетою Земля. Вирушаємо у Львівську Астрономічну Обсерваторію!
Львівська астрономічна обсерваторія Львівського Національного університету ім. Івана Франка заснована 1771 року – і є найбільшою обсерваторією України, та однією з наймасштабніших у Європі. Ця заміська станція спостерігає за фізичними процесами в Сонячній системі, за активністю зірок та скупченням сузірь, за «життям» галактик та їхньою будовою, за розміщенням та активністю штучних та небесних супутників. Також на території обсерваторії діє локальна метеостанція, що визначає погоду у Львові та Львівщині.

екскурсія у львові, екскурсія в обсерваторіюНа екскурсії ми прокладемо невеличку паралель між великою наукою Галілея та буденним життям, розкажемо, що таке Всесвіт і покажемо Вам зоряні галактики далеко не з обкладинок підручників чи відео з інтернету! По праву найбільшим дивом екскурсії в астрономічну обсерваторію є сам телескоп, заввишки майже у 4 м, який покаже Вам будь-яке небесне тіло як на долоньці. Кваліфікований працівник львівської обсерваторії розкаже найцікавіші факти сучасної астрономії, покаже у телескопі Місяць, Сатурн, Марс, зірки із різних сузірь, а також – розкриє кілька таємниць на тему “НЛО”, “марсіани”, життя на інших планетах” та розвінчає ще кілька, не менш захоплюючих легенд “з космосу”.

Не оминемо ми під час екскурсії обсерваторією і Пункт лазерної локації штучних супутників Землі, який входить в реєстр Національного надбання України. Для допитливих слухачів докладно розкажуть про роботу цього центру та різноманітні дослідження, пояснять, як працюють телескопи, покажуть “внутрішні” записи досліджень – інформацію, якою користуються виключно працівники львівської обсерваторії.*  Тривалість екскурсії: 2 год + доїзди.

Вирушаємо в космос з нами!

Де і коли? 

  • Рекомендований початок екскурсії*: о 21:00.
  • Вартість екскурсії*: 150 грн/ос., діти до 13 р. з батьками – 130 грн/ос.
  • У вартість екскурсії входить: трансфери – центр Львова -обсерваторія- центр Львова; екскурсійне обслуговування в обсерваторії (наукові працівники).
  • Мінімальна кількість осіб для екскурсії: 15 ос.
  • Місце зустрічі: пл. Ринок, 29, офіс “Андреоллі-тур” (внутрішній дворик)

*Рекомендовані екскурсійні місяці: вересень-жовтень, квітень-травень та  сприятливі  погодні умови –  безхмарні недощові вечори.

У даний період екскурсія не проводиться з технічних причин. Вибачте за незручності.

Екскурсія Львовом >>> Оберіть свою!

Основні правила та рекомендації для туристів

comments powered by HyperComments
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Михайло

Доброго дня, скажіть будь-ласка коли можна на екскурсію в астрономічну обсерваторію.

Ігор

Екскурсії в обсерваторію актуальні, чи ні

Ігор

А зі самбора не возите?

manager2

Доброго дня! Ні, виїзди лише зі Львова.