ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Екскурсія-пробіжка ранковим Львовом

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
100 грн
Тривалість екскурсії: 7:30 - 9:30
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Що таке бігова ранкова екскурсія Львовом?

     Кожен, хто побував у Львові, може розказати Вам про те, яке чарівне місто Лева надвечір: коли сідає сонце і включаються нічні ліхтарі, запалюються вогні маленьких львівських кафе… Та ми, «Андреоллі-тур», переконані, що не менш романтичний та одухотворений Львів є зранку! Ви тільки уявіть: перші ранкові промені ледь-ледь починають чіплятися за Львівську Ратушу, двірники тихенько перемовляються між собою і прибирають вулички, відкриваються перші двері кафе і починає заварюватися львівська кава… І цей кавовий аромат Львова настільки особливий зранку, що вже не можливо забути про це місто!

    Ми даруємо Вам цей ранковий Львів! Але наший подарунок буде особливим! Для того, аби отримати цей львівський презент, Вам потрібно лишень зробити три речі: найперше – приїхати до Львова, в другу чергу – придбати екскурсію по Львову, по-третє – прокинутися зранку у Львові і бігати разом з нами! Так-так! Ми відкриваємо сезон ранкових екскурсій-пробіжок світанковим Львовом!

     Поєднайте корисне з пізнавальним, розпочніть свій новий день з чогось особливого і такого не звичного як, наприклад, бігова екскурсія Львовом. Ми пропонуємо Вам зробити свій деньу Львові унікальним: побігати вуличками та парками Львова разом з нашим спортивним гідом-бігуном. Ви не тільки зробите легку ранкову зарядку, але й послухаєте чимало цікавих історій про Львів та його жителів. Все що Вам треба, це бігати та слухати ранкові байки про Львів.

    Прокидайтеся, вдягайте легкий та зручний одяг, взувайте кросівки та нумо на екскурсію до Львова. Ми неквапним легким кроком-бігом оглянемо архітектуру Старого Львова, площу Ринок та історичні квартали. Забіжимо також у львівські парки – парк Івана Франка і парк Високий Замок, та послухаємо романтичні сімейні історії про ці туристичні об’єкти Львова.

Наприкінці екскурсії-пробіжки Львовом на Вас чекають 2 завдання від Вашого львівського гіда. Той спринтик, хто розгадає кмітливу львівську загадку або найшвидше пробіжить 100 метрів, отримає екскурсію Львовом безкоштовно, себто – в подарунок!

Розпочніть своє знайомство Львовом з ранкових бігових екскурсій! Бігайте, дізнавайтеся та перемагайте разом з «Андреоллі-тур!

Початок екскурсії: 7:30

Тривалість екскурсії: 2 год*

*2 год – це не безперервний біг, а наший львівський гід – не кенгуру!) Екскурсія – пробіжка Львовом передбачає прогулянковий біг між об’єктами до 10 хвилин по тривалості.

Вартість екскурсії: 100 грн/особа

!!! Екскурсію-пробіжку Львовом не рокоменується відвідувати особам:
– дітям до 18 років без супроводу батьків,
– людям з різними захворюваннями, які виключають фізичні навантаження,
– в стані алкогольного сп’яніння.

 

Детальний каталог тури по Львову >>>

Основні правила та рекомендації для туристів

comments powered by HyperComments