ClickCease
Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Дитячий тур Дельфінарій + катання на підйомнику

Екскурсія для дітей в дельфінарій «Оскар» (Трускавець) та катання на підйомнику ГК «Захар-Беркут»

Влаштуйте дітям свято – подаруйте їм поїздку-екскурсію до дельфінарію «Оскар», що в м. Трускавець Львівської області, та катання на крісельному підйомнику на г. Захар-Беркут!

В Трускавець – до дельфінів!

дитячі екскурсії, екскурсії для груп, екскурсія на Захар-Беркут, екскурсія в ТрускавецьТрускавець – це лише один з найпопулярніших бальнеологічних курортів Західної України, але й прикарпатське місто з гарною природою, чистим повітрям та цікавими локаціями для сімейного відпочинку.

Якщо Ви хочете затишно, недорого і цікаво відпочити з дітками – Вам саме сюди!

Місто Трускавець, що на Львівщині, екологічно чисте і не надто людне місто. Тут можна оздоровитися природною мінеральною водичкою з 14 джерел («Нафтуся», «Юзя», «Марія», «Софія», «Броніслава» та інші мінеральні свердловини).

За бажанням групи – ми відвідаємо один з курортних оздоровчих комплексів Трускавця і продегустуємо мінеральну воду.

Головною ж родзинкою нашої екскурсійної поїздки  стане справжня втіха для дітей – відвідування місцевого дельфінарію «Оскар». Море позитиву, сміху та щирого захоплення Вам подарують трускавецькі дельфіни, які розважатимуть Вашу малечу під час показового шоу в дельфінарії.

дитячі екскурсії, екскурсії для груп, екскурсія на Захар-Беркут, екскурсія в ТрускавецьТрускавецький дельфінарій «Оскар» підготував для Ваших діток неймовірну зустріч з веселими та говіркими дельфінами. По закінченні шоу-програми кожен охочий зможе сфотографуватися з дельфінами, погратися з ними м’ячиком, ба навіть – поплавати у їхньому товаристві.

До слова, «Оскар» є єдиним у Західній Україні розважально-оздоровчим комплексом, де мешкають і зустрічають своїх гостей шестеро чорноморських дельфінів і троє морських котиків. Хто ж відмовиться від такої компанії, правда?

Гайда кататися на підйомнику Захар-Беркуту!

Після гарних розваг з трускавецькими дельфінами, ми попрямуємо до гірсько-лижного комплексу «Захар-Беркут». Тут на нас чекає мальовнича прогулянка на крісельному підйомнику на гору Високий Верх.

дитячі екскурсії, екскурсії для груп, екскурсія на Захар-Беркут, екскурсія в ТрускавецьКанатна дорога  ТК “Захар Беркут” , що веде на сам вершечок  на г. Високий Верх, відкриває гарні панорами Карпатської місцевості, мальовничі види на ліси та перевали, звідси також можна розгледіти Закарпатську область.

На самому вершечку гори знаходиться пам’ятка місцевого значення – джерело “Писана Криниця”, яке ми побачимо під час нашої екскурсійної мандрівки крісельним підйомником ГК «Захар-Беркут».

 

Не сидіть вдома – поїхали з нами до дельфінів у Трускавець та кататися на підйомнику ГК «Захар-Беркут»!

Телефонуйте нам і замовляйте поїздку для своїх дітей: +380676742426.

 

дитячі екскурсії, екскурсії для груп, екскурсія на Захар-Беркут, екскурсія в ТрускавецьТривалість екскурсії: 1 день (8:00 – 20:00)

Виїзд відбувається зі Львова.

*Організовані групи забираємо на екскурсію і привозимо назад по домовленості.

Вартість екскурсії: 350 грн/дорослий і 300 грн/дитячий (*при мінімальній кількості осіб – 15 )

* Для організованих груп вартість екскурсії є договірною. Ціну уточняйте у менеджера.

 

Вартість вхідних квитків:

– шоу з дельфінами у дельфінарії «Оскар» (м. Трускавець) – 180 грн/ 1 особа (* пенсіонери, інваліди 1 групи, учасники АТО – 100 грн/особа, діти до 3 років включно – безкоштовно, сидять в батьків на колінах*),

– фото з дельфінами на пам’ять  – від 200 грн,

– плавання з дельфінами – від 450 грн/ 1 особа,

– катання на крісельному підйомнику ГК «Захар-Беркут» – 100 грн/дорослий і 70 грн/дитячий.

*Дорослі, які супроводжують дитину, обов’язково повинні мати із собою посвідчення про її народження.

Вартість харчування:

– від 80 грн/особа/комплексний обід в одному з кафе м. Трускавець.

*Катання на крісельному підйомнику ГК «Захар-Беркут» можливе лише за сприятливої погоди, яка не передбачає дощу чи мокрого снігу.

*У випадку несприятливої погоди для катання на крісельному підйомнику ГК «Захар-Беркут», пропонуємо відвідати зоопарк «Лімпопо» (смт. Меденичі, Львівська обл).

 

 

comments powered by HyperComments