ClickCease

Одноденний похід На Говерлу одним махом!

Preis AUSFLGE:
600 uah
Dauer der Fhrung: mit 7:00-00:00
Jetzt die Fhrung bestellen Bestellen Tour

Leider ist der Eintrag nur auf Ukrainisch, Russisch und Amerikanisches Englisch verfügbar.

comments powered by HyperComments
9 Kommentar Themen
8 Themen Antworten
0 Follower
 
Kommentar, auf das am meisten reagiert wurde
Beliebtestes Kommentar Thema
12 Kommentatoren
Евгений

ВСе было отлично. Спасибо за тур.

Антон

На сайте одни лишь позитивные отзывы, но на самом деле всё не так радужно. Недавно покорял вершины Говерлы, и самое первое что желаю отметить – время возвращения. Иногородним (не со Львова) на заметку – приезд не в полночь, а в пол-второго ночи. А если бы билеты были взяты не с учётом самостоятельной ночной прогулки Львовом на 6-ть утра, а на час-два? При этом – в Яремче возле водопада (что указано в описании экскурсии) остановки не было. Зато была навязана проводником остановка у кафе на ужин, и о том, что отдельно за неё платить озвучено уже после трапезы. По поводу самого… Weiterlesen »

Дмитрий Воронюх

Тур понравился: маршрут, гид, места – всё круто. Единственное что не понравилось – никто не предупреждал, что ужин платный (ещё и не особо вкусный) и всё было заказано заранее. Хотелось бы иметь возможность лично выбирать блюда, а не платить за то, чего не заказывал.

Тая

Хочу поділитися враженнями від туру 25 серпня. У нас був гід Мар’ян. На мій погляд, чудова організація поїздки – від консультування до прибуття до Львова. Чіткі інструкції, увага до потреб туристів. Навіть для нас, непідготовлених туристів, цей тур став захопливим. Головне, триматися групи, не відставати і підтримувати тих, хто поруч. Бо якщо затримаєте, хтось через вас може не встигнути на поїзд або ще кудись, треба шанувати час і не дозволяти собі сильно розслаблятись Ми йшли стрімким маршрутом, з погодою дуже пощастило. Гірське повітря і природа все таки додають енергії. Інколи як згадаю, аж плакати хочеться, пережити би той день ще… Weiterlesen »

Ольга

Подскажите пожалуйста, проводите ли вы восхождение на Говерлу в январе?

manager2

Доброго дня! Ні, сезон сходжень на Говерлу ми розпочинаємо у травні і завершуємо у жовтні.

oops

В ЭТО ВРЕМЯ И САМОМУ МОЖНО .ЗАЧЕМ ПЛАТИТЬ ?

manager4

Доброго дня! У вартість туру включено екскурсійне і транспортне обслуговування за вказаним маршрутом. Якщо бажаєте подорожувати самостійно- це Ваш вибір. Гарного дня :)

Микола

Класний тур! Легко забронювати та здійснити одну із своїх мрій! Ярослав – крутий гід та класний мандрівник, який має багато цікавих історій! Поїздка сподобалась, все було організовано. Робив замовлення через телефон і не потрібно було нікуди йти, щоб щось оформити. РЕКОМЕНДУЮ!!!

Katerina

Піднімалась 25.09.2021 погода була не дуже , холодно . Але сподобалось все гід , автобус , атмосфера . Звісно повернулись ми пізніше чим мали набагато , але всеодно все було супер .