Лови останній шанс забронювати виїзні одноденні тури зі Львова за старими цінами. З 12 листопада ціни на екскурсії зростають!

Екскурсія Золота підкова Львівщини

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
350 грн
Тривалість екскурсії: 9:00-18:00
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

екскурсії по Львову, вартість

Чому Вам варто приєднатися до виїзної екскурсії “Золота підкова Львівщини”? 

Екскурсія трьома найцікавішими замками Львівщини — Олесько, Підгірці та Золочів. 


Екскурсії за Львова, ціна“Золота підкова Львівщини” — одноденний тур, протягом якого  Ви відвідаєте  три найпопулярніші та найкраще збережені замки Львівської області.

Олеський замок — його вважають однією із найстаріших фортець України часів Кивської Русі. Перші історичні згадки про замок сягають ще 1327 року. Стіни цього замку протягом років зберігають свою унікальну історію, таємниці королів та захоплюючі легенди.Тут народився майбутній король Польщі – Ян ІІІ Собєський, за часів правління якого замок отримав статус королівської резиденції. Під час екскурсії у Вас буде можливості оглянути інтер’єри замку, де зберігається більше 1500 експонатних одиниць (ікони, скульптури ,оригінальні меблі 17-18 століття, колекція творів  всесвітньо відомого скульптора Івана Пінзеля та багато інших цінних історичних пам’яток.

Підгорецький замок — однин із найкрасивіших ренесансних палаців Європи. Замок зачинено на реставраційно-відновлювальні роботи, тому для огляду доступні лише навколишні території, фасад та костел Воздвиження  святого Йосипа (з можливістю оглянути інтер’єр костелу). Костел був побудований на замовлення Вацлава Пйотра Жевуського у 1752–1766 роках як родова усипальниця.
До замку відвідувачів вабить не лише архітектура, але й містичні історії про привид жінки (її тут називають “Білою пані”), який блукає замком.

Золочівський замок — пам’ятка історії і культури національного значення. Споруда відноситься до неоголландського типу оборонних споруд і належить до пам’яток типу «palazzo in fortezzo», тобто поєднує функції оборони та житла. На території також знаходиться Китайський палац, де представлене мистецтво країн Сходу. Велику цікавість у туристів викликають також камені з зашифрованими написами. Припускають, що написи були  зроблені тамплієрами. Кажуть, що тут здійснюються бажання.
Замок у Золочеві діє як відділ Львівської галереї мистецтв, тому у Вас буде чудова нагода оглянути інтер’єри та експозицію замку.

Де і коли? 

  • Вартість екскурсії з дорослого/з дитини до 13 років 350/300 грн./ос.
  • Тривалість маршруту 8 годин.
  • Протяжність маршруту 200 км.
  • Час та місце збору  8:45, площа Ринок, 29 (ТК “Андреоллі-тур”, внутрішній дворик).Підгорецький замок. Ескурсії зі Львова, вартість
  • Вартість вхідних квитків: 
    Олесько: дорослі 45 грн, студенти – 30 грн, діти 9 грн.
    На територію Підгорецького замку: дорослі та студенти 30 грн, учні 9 грн; 

Виставка/інтер’єр Підгорецького замку: дорослі та студенти 30 грн, учні 9 грн; 

Золочів. Великий палац: дорослі 45 грн, студенти – 30 грн, учні – 9 грн; 

  • Харчування: комплексний обід в ресторані “Равелін” на території Золочівського замку — від 70 грн, комплексний обід в ресторані “Гридниця” на території Олеського замку — від 100 грн.

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>

Основні правила та рекомендації для туристів

Олеський замок. Екскурсії зі Львова, вартістьОлесько. Екскурсія зі Львова,цінаЗолочівський замок. Екскурсії зі Львова, цінаЗолочів. Екскурсії зі Львова, вартістьПідгорецький замок. Екскурсії зі Львова, цінаПідгорецький замок. Екскурсії зі Львова, цінаОлеський замок. Екскурсії зі Львова, цінаОлеський замок. Екскурсії зі Львова, цінаПідгорецький замок. Екскурсії зі Львова, ціна

comments powered by HyperComments

2
Додати відгук

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Петро

Дуже сподобався тур, враження незабутні. Дуже дякую!