Лови останній шанс забронювати виїзні одноденні тури зі Львова за старими цінами. З 12 листопада ціни на екскурсії зростають!

Пішохідна екскурсія З кавою по Львову

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
80 грн
Тривалість екскурсії: 2
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Екскурсії по Львову з кавоюЧому треба відвідати пішохідну оглядову екскурсію “З кавою по Львову”? 

З кавою по Львову” — це екскурсія по легендарних закладах, у яких творилася історія міста. Це історія про людей, які обожнювали цей напій, і смішні казуси, пов’язані з ними.

Найпопулярніша екскурсія по Львову за  відгуками Facebook

Львів екскурсії. Екскурсії по ЛьвовуБатько “польського театру” Войцех Богуславський, творець водневої бомби Станіслав Улям, засновник знаної у всьому світі Львівської математичної школи Стефан Банах, козак зі Старого Самбора Юрій Кульчицький, що навчив європейців пити каву, — ось лишень кілька імен відомих львів’ян, які були затятими кавоманами і про яких із задоволенням ми Вам розповімо.
Більше, аніж пива, у Львові п’ють тільки воду і каву. Більше, аніж про пристрасть українців до сала, у Львові жартують про любов до кави. І значно міцніше будь-якого алкоголю тільки кава за одним столом всадить двох непримиренних противників. 
Екскурсії по Львову. Львів екскурсії цінаКава на піску, кава з яєчним білком, кава з лимоном — ось неповний список рецептів приготування кави по-галицьки, які ми Вам розсекретимо. І ще цілий арсенал історій, колоритних закладів та тематичних інтер’єрів. Це буде підкріплено не лише ароматом, але й смаком справжньої кави. Дегустацію кави  під час екскурсії можна замовити додатково (150 грн/ос).

 

Де і коли? 

  • Початок збірної екскурсії — 13:00.
  • Екскурсія проводиться у п’ятницю, суботу та неділю.
  • Вартість екскурсії в групі з дорослого/дитини до 13 років —  80/60 грн/ос.
  • Екскурсію “З кавою по Львову” можна замовити також індивідуально. Вартість — від 250 грн/год. Мінімальний час проведення — 2 год. Вартість в період високих дат (травневі та новорічно-різдвяні свята) може змінюватись.*
  • Місце зустрічі — пл. Ринок, 29, офіс “Андреоллі-тур”, внутрішній дворик.

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>

Основні правила та рекомендації для туристів

comments powered by HyperComments

Додати відгук