Відкриття сезону поїздок на Закарпаття: до озера Синевир та Замків Закарпаття. Перші виїзди вже 22 квітня. Бронюйте місця!

Сиро-винний тур Закарпаттям

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
695 грн
Тривалість екскурсії: 2 дні
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Сиро-винний тур. Екскурсії зі Львова

Сиро-винний тур Закарпаттям – це:

– знайомства із історією, звичаями, культурою та релігією п’ятьох етносів Закарпаття: бойками, лемками, угорцями, циганами, долішняками – найкращі страви бойківської, угорської, лемківської кухонь;
– найвидатніші історичні пам’ятки краю: палац Шенборна, Мукачівський замок, історичний центр Берегово, панорамний огляд Виноградівського, Королевського і Хустського замків;
– мальовничі гірські пейзажі, найбільше озеро Карпат – Синевир, водоспад Шипіт, купання в термальному басейні міста Берегово;
– дегустація екологічно чистих сирів Селиської сироварні виготовлених за швейцарською технологією;
– дегустація найкращих марочних вин Закарпаття у стародавніх винних підвалах та дегустація вин приватних господарів Берегівського району.

Сиро-винний тур. Екскурсії зі Львова

Дивіться детальний каталог екскурсії >>>

Програма туру:
1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в термальному басейні, дегустація вин) – Берегівський р-н (вечеря та ночівля в садибах сільського туризму, поселення о 21:30, вечеря).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Нижнє Селище (дегустація сиру) – озеро Синевир (екскурсія та обід) – Пилипець (огляд водоспаду Шипіт) – Львів (повернення о 23:00).

Сиро-винний тур. Екскурсія зі ЛьвоваТривалість: 2 дні/1 ніч.

Час та місце збору: 7:45, м. Львів, пл. Ринок, 29 (у внутрішньому дворику).

Ціна: від 695 грн/ос*.

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

Сиро-винний тур. Екскурсія зі ЛьвоваУ вартість не входять і додатково оплачуються: харчування, вхідні квитки в туристичні об’єкти та дегустації.

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти, дегустацій сиру та вина:
– палац Шенборна: загальний – 10 грн, школярі – 7  грн;
– Мукачівський замок: загальний  – 40 грн, пенсіонери – 30 грн, школярі – 20 грн;
Сиро-винний тур. Екскурсія зі Львова– термальний басейн в Берегово: загальний – 150 грн, діти  від 120 до 150 см  – 70 грн; оренда шафки – 10 грн;
– дегустація вин – 50 грн, екскурсія без споживання вина – 25 грн;
– дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 50 грн, школярі – 30 грн;
– озеро “Синевир”: загальний – 15 грн, студенти і школярі – 3 грн;
– водоспад Шипіт: загальний – 10 грн, діти до 10 років – безкоштовно.

Сиро-винний тур. Екскурсія зі ЛьвоваХарчування:
Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.
Обід у 1-й день – у місті Мукачево в ресторані “Рів’єра” та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, на перше суп “Левеш”, на друге торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість – від 65 грн/ос.
Вечеря у 1-й день – в садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість – від 55 грн/ос.
Сніданок у 2-й день – в садибах, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (схожі на оладки), масло, хліб, кава/чай. Вартість – від 35 грн/ос.
Обід в 2-й день – відбувається у Міжгір’ї в ресторані “Колиба” і складається зі страв місцевої кухні: салат овочевий, юшка з білих грибів, ченахи, хліб, чай з трав. Вартість – від 75 грн/ос.

*На святкові виїзди може стягуватись додаткова доплата, уточняйте у менеджера при бронюванні.

comments powered by HyperComments