Запрошуємо Вас на весняні тури в Закарпаття, на екскурсійні прогулянки в Ботанічний сад та цікаві дитячі квести по Львову!

Екскурсія Львів. Різдвяна вечеря

замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Різдвяна вечеря

АРХІВНА ПРОГРАМА. РІЗДВЯНА ВЕЧЕРЯ 2017

Запрошуємо на екскурсії по Львову та  відсвяткувати Різдво 2016 по-львівськи з традиціями в теплій компанії в ресторані міста (початок заходу о 18:00, тривалість 1 год.- 1,20 хв.).

На столі – 12 пісних традиційних українських страв: кутя, борщ або грибна юшка, вареники, риба, гречана або вівсяна каша, варена квасоля, соління, пампухи, узвар. А ще головний атрибут Різдва – Дідух. За традицією – це сплетений з відбірного обжинкового різноколосся сніп, що символізує духовний оберіг родини, сімейний добробут і непрерівність роду….Рипнули двері. Подуло прохолодним вітром свята… “Христос ся рождає”! Дозвольте заколядувати” – “Славімо його! Ласкаво просимо до галицької хати! Колядуйте!” Урочисто вітає зі святом Вас Вертеп. Це справжнє Різдво по-львівськи! Запрошуємо Вас відчути цю атмосферу.

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>

Вартість – 400 грн/ос. – дорослі, 275 грн/ос. – діти (до 13 років) з батьками.

Вартість включає – 12 традиційний пісних страв (без алкоголю), виступ вертепа та ведучого, розучування колядок.

Різдво у Львові, куди піти на різдво у Львові Різдво у Львові, куди піти на різдво у Львові Різдво у Львові, куди піти на різдво у Львові Різдво у Львові, куди піти на різдво у Львові

comments powered by HyperComments

Додати відгук