Відкриття сезону поїздок на Закарпаття: до озера Синевир та Замків Закарпаття. Перші виїзди вже 22 квітня. Бронюйте місця!
Додати відгук
Марія

Ірина, добрий день!
Хотіла б подякувати Вам за організацію екскурсій.
Все було просто чудово!
Передавайте Велике Спасибі Юрію, Олегу і Стефану.
З найкращими побажаннями в Новому Році.

Марія з Мінська, 03.01.2017 р

comments powered by HyperComments
Ірина

Дякую за екскурсію !!! Все зрозуміло і дуже цікаво! Відмінно організовано!

24.11.2016 р.

comments powered by HyperComments
Ольга

Дякуэмо екскурсоводу за відмінну екскурсію. Отримали масу вражень, дізналися багато нового, познайомилися з історією міста.

22.11.2016 р.

comments powered by HyperComments
Максим

Дякуемо! Все дуже добре. Приємний персонал. Грамотні, з гарною дикцією екскурсоводи. Із задоволенням ще раз приїдемо.

24.11.2016 р

comments powered by HyperComments
Світлана з Білорусії

Таке якісне надання послуг не зустрічала давно. Хлопці, ви просто молодці. Все чітко за часом, цікаву розповідь екскурсовода! Індивідуальний підхід до кожного. Буду обов’язково рекомендувати саме вас у нас в Білорусії.

05.11.2016 р.

comments powered by HyperComments
Наталія

Добрий день! від щирого серця хочу висловити свою вдячність за вашу роботу! у нас пройшла дуже душевна і цікава екскурсія !!! Дякуємо.

01.10. 2016 р

comments powered by HyperComments
Вероніка Лещинська

Програма туру була ретельно спланована і добре організована. Завдяки високому професіоналізмі дорога була комфортною. Керівник групи під час  всієї поїздки була уважна до екскурсантів, давала вичерпну інформацію по питаннях.

Сполученна робота команди їх вміння спілкуватися і доброзичливе ставлення залишили приємні спогади в екскурсантів  про чудовий відпочинок.

Жовтень 2016 р.

comments powered by HyperComments
Катерина з Києва

Разом з чоловіком взяли екскурсію. Захоплююче! Насичено! Зі смаком та цікавими деталями! Час пролетів непомітно. Екскурсовод  розповідає так, що ви 100% перенесетеся в той час і переживете всі події. Рекомендую. Ще повернемося  до цього агенства.

Дата екскурсії 2016-11-24

comments powered by HyperComments
Катерина

Гарна  Компанія! Все мило і затишно. Приємний персонал, грамотні ввічливі екскурсоводи. Із задоволенням ще раз.
Я рекомендую.

06.10.2016 р.

comments powered by HyperComments
Дмитро з міста Мінськ

Ми з Мінська (Білорусь) Були проїздом і вирішили скористатися вашими послугами, щоб подивитися місто. Залишилися дуже задоволені. Захоплююча розповідь екскурсовода і дуже гарне місто! Дякуємо!

14.11.2016 р.

comments powered by HyperComments
Гузель Равилевна Петренко

Велика подяка агентству за добре організовану екскурсію. Дуже цікава і корисна інформація, дуже гарне місто, навіть залишати не хотілося! Особлива подяка досвідченому екскурсоводові Ользі, професіоналу своєї справи! Залишилися дуже задоволені! Будемо вас рекомендувати своїм знайомим. 19.11.2016

comments powered by HyperComments
Захар Агафонов

Добрий день. Хочу Вас по дякувати за чудову екскурсію по Вашому чудовому місту. Велике спасибі приїду ще раз. Дуже грамотні екскурсоводи, уважні і люблять свою роботу. Рекомендую. Із задоволенням ще раз приїду до Вас. З повагою Захар Агафонов, 04.11.2016

comments powered by HyperComments
Вероніка з Києва

Відмінні екскурсії! Все було дуже цікаво і пізнавальної! Ще не раз до вас звернемося! Величезне спасибі!

Вероніка, г. Киев, 2016-11-10

comments powered by HyperComments
Група школярів з Києва

Хочу висловити величезну подяку екскурсоводу Єлизаветі !!! Приїжджали групою школярів з Києва)
Єлизавета дуже грамотно і цікаво розповіла про всі визначні пам’ятки, які були включені в нашу екскурсію і навіть більше !!! Дуже приємна людина !!! Велике дякуємо !! Не дивлячись на дощ наша група в захваті !! Хочемо приїхати ще, але вже навесні щоб по більше походити по вулицях і відвідати ресторанчики !!
Звертатися тепер будемо тільки до Вас !!
П.С. окремо дякуємо водієві Пану Ігорю !!
Анна, м Київ, 2016-10-15


Добрий день, ув. Анна!
Дякую за Вам за позитивний відгук про нашу роботу. Будемо бачити Вас знову у Львові і з величезним задоволенням організуємо відпочинок в Західній Україні.
З найкращими побажаннями.

comments powered by HyperComments
Галина Голик

Дуже сподобалося обслуговування. Дуже гарні гіди, цікаво розказували.

м. Дніпро, жовтень, 2016 р.

comments powered by HyperComments
Оля Ігор

Були на екскурсії по Львову з гідом Світланою Макарової. Незважаючи на невелику кількість часу (це було вже перед вильотом, всього пару годин), Світлана змогла не тільки показати нам місто у всій його красі, але і розкрити перед нами його душу. Захотілося приїхати сюди на пару днів, а не годин:)
Екскурсія стала фінальним приємним акордом нашого перебування в Україні і запам’ятається нам надовго – адже, як говорив Штірліц, запам’ятовується остання фраза.
Світлана дуже приємна, інтелігентна жінка і прекрасний гід, який знає і ЛЮБИТЬ свою справу.
Бажаємо успіхів і процвітання!
З повагою,
Ольга та Ігор

Німеччина, вересень 2016 р.


Шановна Ольга, добрий день!
Дякую Вам за добрі слова і позитивний відгук про роботу нашого гіда.
Звичайно, ми знову Вас чекаємо у Львові!
З радістю допоможемо організувати відпочинок і відповісти на всі Ваші запитання.

comments powered by HyperComments
Сергій та Юлія
Нам дуже сподобалось, як екскусовод Ольга вела автобусну екскурсію до Високого Замку, церкви Св. Юра та Личаківського цвинтаря. Щиро дякуємо!

Харків дякує Львову за культуру та українськість.

comments powered by HyperComments
Сергій та Юлія
Щиро дякуємо за екскурсію “Кавовий Львів” Ользі. Цікаво, пізнавально.
Харків дякує Львову за культуру, каву та українськість.
comments powered by HyperComments
Руслан
Дякую вашій команді за добре організовану та дуже цікаву екскурсію до Ланьцута та Красічина. Легка дорога, навіть попри чергу на кордоні, завдяки екскурсоводу, керівника групи і водія) Бус комфортний, а історії гіда – одне задоволення!

Тому ще раз дякую і кажу усім друзям – їхати до Ланьцутського та Красічинського замку потрібно лише з Андреоллі-тур! ;) І це досить щиро!

comments powered by HyperComments
Дмитро
Наталя, я та мої рідні дуже вдячні Вам за організацію відмінної екскурсії в чудовому місті – Львів!!! Хочу відмітити професіональну роботу Світлани, яка просто чудово захопила нас і з гостинним теплом познайомила з культурними цінностями найкращого міста Європи!
червень 2016
comments powered by HyperComments
Ольга
Дякую вашому єкскурсійному бюро за цікаві екскурсії. Окремо хочу подякувати екскурсоводові Наталії Шаноді за велику і щиру любов до України, за вболівання за її майбутнє і глибоке знання історії краю. Ми їздили разом по замкам Львівщини, але ми всі взнали багато більше, ніж, мабудь, було у офіційній програмі. І при тому ніякого фанатизму – лише любов до краю, яку Наталя вміє донести до своїх слухачів. Велика їй подяка.
Наступного разу, коли приїду до Львова, обов’язкову знову звернуся до вашої фірми.

червень 2016

comments powered by HyperComments
Олена

Велике дякую за організацію. Привезли багато вражень, фото і солодощів. Класний керівник у повному захваті, така насичена програма за невеликі гроші. Дуже сподобалася нам Марія, екскурсії дуже інформативні і в той же час не сухі факти, жарти і відступу розраховані на дітей. Окреме спасибі нашим водіям автобусів. Все чудово.

група з Києва, червень 2016

comments powered by HyperComments
Володимир
Наталіє, дуже дякую за цікаво, змістовно проведений вчора час у Львові (сім’я з 3-х чоловік). Отримали масу позитивних вражень, все дуже сподобалося. Окремо подяка Юркові за хмільну екскурсію. Планували ще з ним пройтися по вечірньому Львову, але сил, на жаль, не залишилося.

м. Красилів (Хмельницька обл.), 04.01.2014

comments powered by HyperComments
Олександр Бондаренко

На минулих вихідних були у Львові. Нам дуже пощастило з екскурсоводом. Три години цікавої розповіді про середньовічне місто з відвідуванням головних визначних пам’яток. Вродлива, розумна дівчина Ольга Олійник розповіла, чим домініканці відрізняються від єзуїтів, а греко-католики від православних, де ходить бульйон, чому темне скло пляшок музею-аптеки – результат сімейного скандалу, звідки пішла садо-маза. Велике спасибі чудовому екскурсоводу і працівникам туристично-інформаційного центру “У пасажі Андреолі”, які підібрали нам такого цікавого оповідача. До Мінська ми відвезли не тільки смачний шоколад, а й аромат атмосфери цього дивного архітектурно-історичного лабіринту, повного легенд і відкриттів.

м. Мінськ, 26.09.2015

comments powered by HyperComments
Делегація з м. Миколаєва

Дякуємо за цікаву екскурсію та приємне ставлення!!!

30.03.2016

comments powered by HyperComments
Світлана

Вітаю! Від мене особисто велике дякую всьому вашому агентству і особливо Ірині за терпіння і допомогу в організації цих чудових травневих вихідних. А від всієї нашої дружної компанії хочу подякувати чудового екскурсовода Ольгу, яка відкрила нам місто Львів у всій його красі, з його історією, легендами, чудовими закоулочками, прихованими від захоплених очей туристів. Отримали масу вражень і задоволення, і вже знову хочемо до Львова!

м. Дніпрорудний, 11.05.2016

comments powered by HyperComments
Мар’яна та Соломія

Нещодавно іздили в незабутню подорож. Всього лиш кілька десятків кілометрів – і ти в Європі! Ніколи б подумала, що Ланцут таке гарне історичне місто зі своєю історією, тісно пов’язаною зі Львовм. Запам’ятався палац, який дуже гарно зберігся і передає дух минулого (своєрідна мандрівка в часі). Затишний і доглянутий парк – це КРУТО! Відвідали також Красічин (містечко в лісовій гористій місцувості поблизу Перемишля). До речі, саме на території красичінського замку наші українські діти встановили рекорд книги рек. Гіннеса, станцювавши найбільший по кількості участників гопак. Замок має дивовижну історію, оточений парком з озерцем, де приємно просто посидітина лавочці, милуючись природою. Одним словом – писати- не переписати. З радістю б  повторила (і не раз). Дякую Андреоллі-тур за прекрасну організацію – все було по ВИЩОМУ КЛАСУ!!!

Львів, 26.05.2016

comments powered by HyperComments
Оксана Гайдучок

п. Олено дякую за чудовий  тур! Все будо просто клас, море вражень і захоплення!!!???Інформуйте про наступні ваші поїздки.

м. Львів, 22.08.2016

comments powered by HyperComments