Запрошуємо на традиційну Різдвяну вечерю, яка розпочнеться 6 січня о 18:00! Святкуйте, колядуйте, радійте народженню Христа разом з нами!

Вихідний день у Польщі: Замость і Холм

Вартість :
600 грн
Тривалість екскурсії: 06:15-00:00
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

ДАТИ ВИЇЗДУ:  кожна четверта субота місяця починаючи з березня 2018 р.

06.15 – виїзд з центру м. Львова.
12:00 – орієнтовне прибуття в м. Замость. Оглядова екскурсія по Старому центру міста. Унікальність Замості в тому, що це одне з небагатьох міст в цій частині Європи, побудоване за принципом “ідеального міста”. Замості вдалося зберегти образ епохи Відродження та за всю історію свого існування Старий центр міста зберігся майже без змін і внесений до списку спадщини ЮНЕСКО. Серце Замості – це площа Ринок (розміром 100*100 м) зі стрункою Ратушею та з вісьмома вулицями, що чітко розходяться від неї в різні строни. Тривалість екскурсії – 1 год. 30 хв.

Вільний час на обід та прогулянки містом – 2- 2,3 год.

Запрошуємо Вас мандрувати з “Андреоллі-тур”

Переїзд в м. Холм.
17:00 – орієнтовне прибуття в м. Холм. Огляд Холмської гори – колиски міста, що була середньовічним городищем. Тут Ви зможете на власні очі побачити рештки замку князя Данила Романовича XIII ст. Далі огляд неповторних пам’яток архітектури: барокового костелу, барокової базиліки, дзвіниці та ін. Протягом своєї багатовікової історії це невелике містечко перетворилося з маленького середньовічного городища у величну столицю. Холм сьогодні є культурним, економічним і освітнім осередком Польщі. Тривалість екскурсії – 30-40 хв.  

При можливості, при швидкому перетані кордону та виконанні екскурсійної програми, групі надається вільний час для шопінгу у торгівельному комплексі “Carrefour” (м.Замость) – до 1 години часу*.

20:00 – виїзд до  м. Львів. Орієнтовне повернення – о 00:00 – 01:00 (центр міста).

Тури в Польщу зі Львова на один день.

Для бронювання туру потрібно заповнити форму бронювання та надати копію 1-ї сторінки закордонного паспорта і копію діючої візи або біометричний паспорт! Правила перетану кордону для дітей з батьками.

У вартість входить:
  • Транспортне обслуговування (автобус/мікроавтобус);
  • Туристичний супровід гідом-екскурсоводом по маршруту;
  • Групова туристична страхівка для громадян України.
У вартість не входить:
  • Харчування (комплексний обід – орієнтовно 20 зл/ос);
  • Додаткові витрати (сувеніри, шопінг).

*Місце та час для закупів може змінюватись, уточнювати при бронюванні

Туроператор не несе відповідальність за корки на дорогах, погодні умови та за роботу прикордонних і митних служб. Туроператор залишає за собою право змінювати програму, не зменшуючи об’єму.

comments powered by HyperComments
admin
2016-09-30 20:37:41
"Дякую,туром дуже задоволена,приємні враження та спогади" - Irena Vikhot, 28.09.16