Лови останній шанс забронювати виїзні одноденні тури зі Львова за старими цінами. З 12 листопада ціни на екскурсії зростають!

Екскурсія Почаїв+джерело св. Анни

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
550 грн
Тривалість екскурсії: 9:00-19:00
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Почаївська Лавра. Екскурсії зі Львова, ціна

Чому Вам варто приєднатися до виїзної екскурсії “Почаїв+джерело св. Анни”?

Під час маршруту Ви відвідаєте: комплекс Почаївської лаври (Тернопільська обл.), джерело Святої Анни в с. Онишківці (Рівенська обл).

Опис об’єктів:

Почаївська лавра — найбільша православна святиня Волині та друга за своїм значенням в Україні. Крім екскурсії територією монастиря, туристи зможуть помолитися до чудотворної Почаївської ікони Богородиці, приклонитися до Стопи Матері Божої, спуститися у крипти Святого Іова та відвідати Успенську та Троїцьку церкви.
Свято-Успенська Почаївська лавра – головна святиня Православ’я на Волині, одна з трьох лавр в Україні. Як монастир заснована ще у ХІІІ столітті. Щодня лавру відвідують сотні туристів з України, Росії, Білорусі, а одним з найбільших місць прощі Почаївська лавра стає 5 серпня — на свято Почаївської Божої матері та 28 серпня – у день Успіння Пресвятої Богородиці та день знайдення мощей преподобного Іова.
Головними святинями Почаївської лаври є: слід стопи Матері Божої, чудотворна ікона Матері Божої та мощі преподобних Іова та Амфілохія.
Джерело св. Анни. Екскурсії зі Львова, цінаДо комплексу лаври входять також Свято-Успенський собор (зведений за керівництва Я. Г. Гофмана у кінці XVIII ст.), Троїцький собор (архітектор Олексій Щусєв, автор Мавзолею Леніна та Казанського вокзалу у Москві), монаші келії, Архієрейський дім та 65-метрова дзвіниця.
Крім екскурсії комплексом Свято-Успенської Почаївської лаври, Ви побуваєте біля цілющого джерела і скиту Святої Анни.* За бажанням, Ви зможете зануритися у воду, яка є лікувальною, цілющою, і придбати кремінь, який очищує воду, а також трави, мед, які продають черниці місцевого монастиря зі своєї пасіки. 

Де і коли? 

Екскурсія відбувається щосуботи.

  • Вартість екскурсії – 550/500 грн./ос. (з дорослого/дитини до 13 років)
  • Тривалість маршруту 8-9 годин.
    Протяжність маршруту 360 км.
  • Час та місце збору 8:45, площа Ринок, 29 (ТК “Андреоллі-тур”, внутрішній дворик).
  • Вартість вхідних квитків: Почаївська Лавра – 15 грн/ос.
  • Фотографування: винятково на вулиці, на території храму; у церквах фотографувати заборонено.
  • Харчування: пісна їжа у трапезні на території лаври — від 40 грн; кав’ярня одразу при виході із лаври — від 40 грн.
  • Взяти зі собою: хустинку та спідницю для жінок, рушник та шльопанці для тих, хто хоче зануритись в джерелі, пляшку для свяченої води. Для занурення в джерелі також потрібно мати: для жінок – сорочку з прикритими плечима, для чоловіків – довгу футболку і шорти.

Каталог екскурсії по Львову >>>

Основні правила та рекомендації для туристів

 

Почаївська Лавра. Екскурсії зі Львова, цінаДжерело св. Анни. Екскурсії зі Львова ціна

comments powered by HyperComments

Додати відгук