Відкриття сезону поїздок на Закарпаття: до озера Синевир та Замків Закарпаття. Перші виїзди вже 22 квітня. Бронюйте місця!

Плай — лижі, сноуборд…та spa!

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
300 грн
Тривалість екскурсії: 08:00-20:00
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Не тільки екскурсії у Львові зимою…але і Прикарпаття чекає на Вас! Чому  ГК “Плай”?

плайГірськолижний курорт “Плай” — ідеальне місце для сноубордистів, лижників-початківців та справжніх профі, а також для тих, хто просто полюбляє лижі! Ну і звичайно ж, екскурсії по Львову. Розташований він від Львова відносно недалеко — за дві години їзди. Умови тут максимально комфортні — ті, хто ще невпевнено стоїть на лижах, можуть швидко навчитися у школі для лижників під наглядом інструкторів-майстрів. Дитячий майданчик забавить Вашу дитину, поки Ви кататиметеся. Для дітей також передбачений підйомник і можна замовити послуги інструктора. Завдяки сніговим гарматам на ГК “Плай” можна кататись навіть при температурі +5°С. Траси на ГК “Плай” відкриті з 09:00 до 17:00. Тут можна напрокат отримати сноуборди, шоломи і лижне спорядження таких фірм: Head, Fisher, Rossignol. Крім того, на території функціонує spa-центр з сучасними басейнами, саунами та тренажерним залом. При бажанні відвідувати spa-комплекс, мати з собою речі для купання.

Увага! Заборонено катання на санчатах.

Орієнтовні ціни у пунктах прокату (cезон 2016-2017):

  • Комплект лижі+кріплення+черевики+палиці: для дорослих — від 130 грн, для дітей — від 110 грн. Комплект сноуборд+кріплення+черевики — від 150 грн/ос, шолом — від 110 грн/ос.
  • Підйомник — від 40 грн/ос. Абонемент на пів дня — від  300 грн.    Абонемент в басейн (пів дня) — від 120 грн/ос.

План маршрута: 

  • Виїзд зі Львова, з центру міста — 8:00, прибуття у ГК “Плай” — 10:00.
  • Виїзд із ГК “Плай” — 18:00, повернення у Львів — 20:00/21:00.
  • Виїзди у період з 28.12 по 15.01 відбуваються щодня.

Вартість поїздки:   300 грн/ос. — для дорослих; 250 грн/ос. — для дітей віком до 13 років з батьками.
Додатково оплачуються абонемент, оренда спорядження, харчування.

При бажанні, можливо замовити індивідуальний трансфер до гірськолижного комплексу. Вартість обговорюється завчасно і залежить від виду транспорту та дат >>> Якщо бажаєте піднятися на Говерлу ось одноденний тур на Говерлу.

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>

Play4playplay spa

comments powered by HyperComments