Запрошуємо Вас на весняні тури в Закарпаття, на екскурсійні прогулянки в Ботанічний сад та цікаві дитячі квести по Львову!

Екскурсія Львівські підземелля

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
75 грн
Тривалість екскурсії: 2
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Чому треба відвідати пішохідну оглядову екскурсію “Львівські підземелля”?Подземелье. Екскурсия подземельями львова цена

Львів ніколи не перестає дивувати. І навіть якщо Ви повністю освоїлися в цьому місті і вважаєте, що побачили вже все, Львів неодмінно приготував для Вас кілька несподіванок. Одна з них — львівські підземелля.

Ця екскурсія по Львову особлива. Не кожне, навіть старе місто, може похвалитися своїми підземеллями. Підземелля Львова мають складну і багатоярусну структуру. Після великої пожежі 1527 року, яка зруйнувала весь готичний Львів, єдиними зразками готичної архітектури у Львові залишилися саме келії монастирів, виноробні і підвали, які колись були майже під кожною кам’яницею.
Подземелья Львова. Екскурсии по Львову

Під час екскурсії “Підземелля Львова” Ви побуваєте в келіях Домініканського костелу – найстаріших львівських підземеллях XIII століття, в підземеллях Аптеки-музею: серед експонатів тут можна побачити унікальне аптекарське обладнання різних часів, аптечний посуд, старовинні ваги, зразки цілющих рослин,  найцінніші документи з історії фармації від сивої давнини до наших днів і не тільки. А для того, щоб дізнатись історію, хто вперше привіз кавові зерна до Львова та як зародилась кавові традиції ми завітаємо у “Кавову шахту Львова”, де за легендою добувають справжню львівську каву. Під час екскурсії у Львові, підземелля Львова, екскурсії Львів ціна, кавова шахта Львоваекскурсії ми також відвідуємо підземелля Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла (костел Єзуїтів), тут представлено три панорами: Княжий Львів (XIII ст.), Готичний Львів (XV ст.) та ранньомодерний Львів (1740-50-ті рр.). Дані експозиції дають Вам можливість зазирнути у минуле, побачити  не мало будівель, які не збереглися до наших днів, та дізнатись як змінився Львів за час свого існування. В екскурсійний маршрут також включено підземелля Оперного театру з історією про славнозвісну річку Полтву, яка протікає під Львовом.  Дізнайтесь про таємниці, які на довгі століття причаїлися під львівською бруківкою,  під час екскурсії “Підземелля Львова” разом з “Андреоллі-тур”.

Подземелья Львова. Экскурсии цена

Де і коли? 

  • Початок екскурсії: в 12:00 та в 15:00 (2 години).
  • Вартість екскурсії в групі:  з дорослого / дитини до 13 років — 75/50 грн/ос.
  • Вартість екскурсії індивідуально: від 200 грн/год. Мінімальне замовлення – 2 години.*
    Додатково оплачуються вхідні квитки, вартість (дор./дит.):
    підземелля костелу Єзуїтів – 15 /5 грн/ос.; Аптека-музей – 20 грн /15 грн (студенти)/10 грн; підземелля Домініканського храму – 20 грн/15 грн (студенти)/10 грн).
  • Місце зустрічі: пл. Ринок, 29, офіс “Андреоллі-тур”, внутрішній дворик.
  • *Вартість екскурсії індивідуально у новорічно-різдвяний період та період  травневих вихідних може змінюватись. Мінімальне замовлення — 2 год.

Детальный каталог Екскурсії по Львову ціна. >>>

Основні правила і рекомендації для туристів

comments powered by HyperComments