Запрошуємо Вас на весняні тури в Закарпаття, на екскурсійні прогулянки в Ботанічний сад та цікаві дитячі квести по Львову!

Інноваційні світові види туризму

Туристична сфера не стоїть на місці та постійно змінюється, підлаштовуючись під час, моду та світові тенденції. Сьогодні виокремлюються наступні незвичні види туризму:

tolkinТуризм по Толкіну — відомому фантасту, що написав трилогію “Володар перснів” та за якою був знятий фільм. Цей роман є другим у світі бестселером, кількість проданих примірників якого перевищила 150 млн. І має мільйони шанувальників, які мандрують світом, відвідують місця, повязані з фільмом. Обов’язко вони їдуть до Нової Зеландії, де був знятий фільм і залишились декорації. Також у Велокобританію, відвідують Оксфорд та Бірмінгем, де туристи можуть поспілкуватися з однодумцями та ознайомитись із тим, що має відношення до фентезі-історії.

Дарк-туризм. Місця, повязані зі смертю, катастрофами та трагедіями приваблюють туристів.Серед популярних об’єктів відзначають різні замки з моторошними історіями, наприклад замок графа Дракули (Румунія).

Воєнний туризм. Головна ідея цього виду туризму — подорож по місцях бойових дій, де справжнє пекло та бій з гранатами та кулями. Рекорд воєних туристів був заеєстрований під час війни в Афганістані проте багато з них не повернулися.

atomnyy turyzmАтомний туризм. Цей вид туризму виник недавно. Туристи відвідують місця, що мають значення для історії атомної епохи: музеї, місця, де вибухали бомби — навідоміші з них — Хіросіма та Нагасакі. В нашій країні є також такий об’єкт – музей Чернобиля (м. Київ), де можна дізнатися про аварію на станції.

industrialnyi turyzmІндустріальний туризм. Головна ідея — це дослід та огляд промислових об’єктів, що вже давно закинуті (фабрики, заводи, приміщення) чи об’єкти, складнодоступні у потраплянні (ходи підземних комунікацій, метро, дахи). Таких туристів називають дігерами та сталкерами.

Бекпекер-туризм — головна ціль максимально заощадити під час мандрівки. Такі туристи відрізнаються наявністю рюкзака та путівників, вони мандрують автостопом, зупиняються в хостелах, палатках або користуються послугою каучсерфінгу.

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>

VertepФестивальний туризм  – це подорож з метою відвідування фестивалю чи свята. Такий вид туризму набуває популярності в Україні, зокрема у Львові. Все більше і більше туристів приїжджають до Львова для огляду памяток та щоб потрапити на фестивалі. А в культурній столиці знають фестивальні смаки та організовують різноманітні заходи – “На каву до Львова”, “Спалах різдвяної зірки”, “Книжковий форум”, “Фестиваль ретро-перегонів”, “Джазовий фестиваль” та багато інших.

Який би вид подорожі Ви не обрали , головне, що Ви мандруєте та отримуєте від цього задоволення.

comments powered by HyperComments

Додати відгук