Лови останній шанс забронювати виїзні одноденні тури зі Львова за старими цінами. З 12 листопада ціни на екскурсії зростають!

Екскурсія Скелі Тустані

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
400 грн
Тривалість екскурсії: 9:00-19:00
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Тустань. Экскурсии со Львова

Чому Вам варто приєднатися до виїзної екскурсії “Скелі Тустань”? 

Об’єкти: історико-природничий парк “Тустань”, музей, скельний комплекс “Тустань”, водоспад Кам’янка, Журавлине (Мертве) озеро.

З 3 по 5 серпня 2018 р., буде проходити фестиваль “Ту Стань”, побувайте у Середньовіччі!

Екскурсії по Львову >>>

Екскурсія для тих, хто прагне побувати у найбільш мальовничому куточку Львівських Карпат та кого цікавить історія наших земель, збережена у камені.

Урицькі скелі, що на Сколівщині, є одним із семи чудес України. В жодному іншому гірському масиві Європи немає аналога цієї пам’ятки природи та археології. В XI–XIII ст. тут була давньоруська фортеця для захисту від татаро-монгольських завойовників. Від неї залишились рештки стін та будівельних конструкцій, а також вирубані у скелях гроти, колодязі, підземні ходи.

Урицькі скелі, що здіймаються у висоту на 50 метрів, та історико-ландшафтний комплекс “Тустань” є частиною природного національного парку “Сколівські бескиди”, який за своєю площею є найбільшим в Україні. Під час екскурсії ми також побуваємо біля одного з найгарніших водоспадів – Кам’янки, який знаходиться на однойменній річці Кам’янка.

Водоспад Кам’янка – водоспад в Українських Карпатах, у межах масиву Сколівські Бескиди; гідрологічна пам’ятка природи. Неподалік від водоспаду розташоване озеро за назвою Мертве Озеро (або його ще називають Журавлине). Вода озера  багата на сірководень, тому  у ньому відсутні  живі організми.

Де і коли? 

  • Вартість екскурсії 400/350 грн./ос. з дорослого/дитини до 13 років.
  • Тривалість маршруту — 10 годин.
  • Протяжність маршруту — 260 км.
  • Час та місце збору8:45, площа Ринок, 29 (ТК “Андреоллі-тур”, внутрішній дворик).

Вартість вхідних квитків: вхід на територію наскельної фортеці “Тустань” та до Музею історії Тустані (комплексний квиток): дорослі – 50 грн./ос., студенти/школярі/ пенсіонери – 25 грн; водоспад Кам’янка та Національний парк “Сколівські Бескиди”: дорослі – 8 грн./ос., діти до 14 років – 4 грн./ос., діти до 7 років – безкоштовно.
Харчування — місцеві страви в кафе на території комплексу — від 50-60 грн.
Взяти зі собою: зручне взуття на низькій підошві, головний убір залежно від пори року, дощовик або парасольку, пляшку для води з джерела.

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>

Основні правила і рекомендації для туристів

Тустань. Экскурсии со ЛьвоваТустань. Экскурсии со Львова Тустань. Экскурсии со Львова

comments powered by HyperComments

Додати відгук