Запрошуємо Вас на весняні тури в Закарпаття, на екскурсійні прогулянки в Ботанічний сад та цікаві дитячі квести по Львову!

Екскурсія Карпатський трамвайчик

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
350 грн
Тривалість екскурсії: 8:00 – 21:00
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Карпатський трамвайчик. Екскурсія зі Львова

Чому Вам варто приєднатися до виїзної екскурсії “Карпатський трамвайчик”? 

Об’єкти: Скелі Довбуша, монастир Чину Святого Василія Великого у селі Гошеві, катання на трамвайчику уздовж ріки Мізунки, прогулянка по її підвісних мостах*.

Скелі Довбуша. Екскурсії зі Львова, ціна

Екскурсії по Львову >>>

Скелі Довбуша — скельно-печерний комплекс, унікальна пам’ятка історії та природи з мальовничими краєвидами та захоплюючими легендами. Комплексна пам’ятка природи розташована на на висоті 668 м над рівнем моря. Це скелясті виступи пісковиків, які сягають до висоти 80 м, та утворились більше 70 млн років тому.  У Вас буде нагода побувати на території скельного комплексу та помилуватись  неповторними за своїми формами скелями, побачити камені, що нагадують дивовижних істот, послухати легенди про Олексу Довбуша, в чию честь названі скелі. Окрім цього, у маршрут екскурсії включено відвідування Гошівського монастиря. Тут можна приклонитися до  чудотворної ікони Божої Матері (1737 р.), яка знаходиться в церкві Преображення (1842 р.) Василіянського монастиря, заснованого на Ясній Горі в Карпатах. До храму веде хресна дорога. На території Гошівського монастиря можна набрати святої води та помилуватися незабутніми краєвидами Карпат. Опісля, Вас ще чекатиме поїздка на трамвайчику.

Подорож чудо-потягом, який курсує по вузькоколійці  в Карпатах, — це неабияка атракція і для дітей, і для дорослих. Серйозні та смішні історії, чудові пейзажі, колоритні частування, прогулянки берегом та підвісними мостами через річку Мізунку — ця прогулянка залишить лише приємний спогад про Карпати.
Гошівський монастир. Екскурсії зі Львова, ціна

“Карпатський трамвайчик” — це тригодинна подорож вузькоколійкою вздовж карпатської річки Мізунки. Під час мандрівки ми зупинятимемося біля джерел із мінеральною водою, Мізунських водоспадів, підвісних мостів через ріку,  а також на частування в колоритної ґаздині баби Ганки.

 

Де і коли? 

Екскурсія відбувається кожного четверга та суботи.

  • Вартість екскурсії350/300 грн./ос. для дорослого/дитини до 13 років.
  • Тривалість маршруту — 11 годин.
  • Протяжність маршруту — 260 км у автобусі (з екскурсійним супроводом), 25 км у трамвайчику (з екскурсійним супроводом).
  • Час та місце збору — 7:45, на площі Ринок, 29 (ТК “Андреоллі-тур”, внутрішній дворик).
  • Вартість вхідних квитків — 100/50 грн – катання на трамвайчику для дорослих/дітей.
  • Фотографування — всюди дозволене, крім Гошівського монастиря.
  • Харчування — перекус у баби Ганки на шляху курсування трамвайчика (від 20 грн) + обід у кафе у с. Вигода.
  • Взяти зі собою: їжу, за бажанням, пляшку для свяченої води.

* В зимовий період маршрут змінюється: м. Львів – с. Вигода (катання на трамвайчику) – с. Гошів – м. Моршин – рекреаційно-бальнеологічний курорт України – м. Львів. 

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>

Основні правила та рекомендації для туристів

Карпатський трамвай. Екскурсії зі Львова, ціна Гошівський монастир. Екскурсії зі Львова, цінаГошівський монастир. Екскурсії зі Львова, цінаКарпатський трамвай. Ескурсія зі Львова цінаКарпатський трамвай. Ескурсія зі Львова ціна Гошівський монастир. Екскурсії зі Львова, ціна

comments powered by HyperComments