13 та 21 травня є виїзди на Карпатський трамвайчик, а Скелі Тустані і озеро Синевир - щодня в період свят. Бронюйте місця завчасно!

Екскурсія Карпатський трамвайчик

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
300 грн
Тривалість екскурсії: 8:00 – 21:00
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Карпатський трамвайчик. Екскурсія зі Львова

Чому Вам варто приєднатися до виїзної екскурсії “Карпатський трамвайчик”? 

Об’єкти: національний природний парк “Сколівські Бескиди”, катання на трамвайчику уздовж ріки Мізунки, прогулянка по її підвісних мостах, монастир Чину Святого Василія Великого у селі Гошеві*.
Скелі Довбуша. Екскурсії зі Львова, ціна

Екскурсії по Львову >>>

Подорож чудо-потягом, який курсує по вузькоколійці  в Карпатах, — це неабияка атракція і для дітей, і для дорослих. Серйозні та смішні історії, чудові пейзажі, колоритні частування, прогулянки берегом та підвісними мостами через річку — ця прогулянка залишить лиш приємний спогад про Карпати.
Гошівський монастир. Екскурсії зі Львова, ціна

“Карпатський трамвайчик” — це тригодинна подорож вузькоколійкою вздовж карпатської річки Мізунки. Під час мандрівки ми зупинятимемося біля підвісних мостів через ріку, біля водоспаду, а також на частування в колоритної ґаздині баби Ганки.
На зворотному шляху ми відвідаємо гірський масив “Сколівські Бескиди” та один з найбільших храмів Прикарпаття — Гошівський монастир. Там ми зможемо приклонитися до “Цариці Карпат” — чудотворної ікони Гошівської Божої Матері, яка є копією Ченстоховської ікони.

Де і коли? 

  • Вартість екскурсії300/250 грн./ос. для дорослого/дитини до 13 років.
  • Тривалість маршруту — 11 годин.
  • Протяжність маршруту — 260 км у автобусі (з екскурсійним супроводом), 25 км у трамвайчику (з екскурсійним супроводом).
  • Час та місце збору — 7:50, на площі Ринок, 29 (ТК “Андреоллі-тур”, внутрішній дворик).
  • Вартість вхідних квитків — 70/50 грн – катання на трамвайчику для дорослих/дітей.
  • Фотографування — всюди дозволене, крім Гошівського монастиря.
  • Харчування — перекуски у баби Ганки на шляху курсування трамвайчика (від 20 грн).
  • Взяти зі собою: їжу, за бажанням, пляшку для свяченої води.

* В зимовий період маршрут змінюється: м. Львів – с. Вигода (катання на трамвайчику) – с. Гошів – м. Моршин – рекреаційно-бальнеологічний курорт України – м. Львів. 

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>

Основні правила та рекомендації для туристів

Карпатський трамвай. Екскурсії зі Львова, ціна Гошівський монастир. Екскурсії зі Львова, цінаГошівський монастир. Екскурсії зі Львова, цінаКарпатський трамвай. Ескурсія зі Львова цінаКарпатський трамвай. Ескурсія зі Львова ціна Гошівський монастир. Екскурсії зі Львова, ціна

comments powered by HyperComments