Відкриття сезону поїздок на Закарпаття: до озера Синевир та Замків Закарпаття. Перші виїзди вже 22 квітня. Бронюйте місця!

Ірина Потатуєва

Ірина Потатуєва. Так інтелігентно, вишукано та красиво показати та розказати про місто Лева може лише Ірина! Кожна її історія про Львів – це, ніби, перегляд яскравого фільму з нетиповими героями та надзвичайними подіями. Екскурсовод Ірина знає про кожен камінчик Львова, і завжди готова ділитися найдрібнішими секретами свого улюбленого полісу. Якщо Ви у Львові вже не вперше, і цілеспрямовано приїхали полювати за нетиповим Львовом, то Ірина стане Вашою першою «живою картою та інтерактивною енциклопедією». Наш гід вільно з Вами говоритиме на українській, російській та англійській мовах.

Історія від гіда: «Одного разу проводила екскурсію «По Львову шляхами Мушкетерів» молоді з центральної України. І, в ході розповіді, запитала своїх гостей, чи знають вони, який девіз мали знамениті Мушкетери. На що, з невеликою паузою, майже пошепки, один турист запитально відповів: «Героям Слава..?»

comments powered by HyperComments