Запрошуємо Вас на весняні тури в Закарпаття, на екскурсійні прогулянки в Ботанічний сад та цікаві дитячі квести по Львову!

Екскурсія Хмільний тур Львовом

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
80 грн
Тривалість екскурсії: 2
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Чому треба відвідати пішохідну оглядову екскурсію “Хмільний тур Львовом”? 

Про хмільні традиції, смішні казуси, сорти львівського пива та чудернацькі страви, що їх подавали до пива, Ви довідаєтесь під час екскурсії “Хмільний тур Львовом”.
Пивна екскурсія по ЛьвовуПиво лікує душуМузей пива. Екскурсія по Львову і тіло. Але якось стався випадок, коли пиво ледь не знищило усе місто. 1527 року у львівській броварні виникла пожежа. Вітер швидко розніс полум’я по дерев’яних будинках, і в цій пожежі дотла згорів готичний Львів. Відтоді будували тільки з каменю, але до пива все ж не збайдужіли…
Починається екскурсія від єдиного в Україні пам’ятника бровареві. Під час мандрівки Ви побуваєте у резиденції ката, або, як його ще називають – Львівському муніципалітеті виконання покарань.
У “пивному саду” відвідаєте пивний цех. Зможете продегустувати три сорти живого пива у ресторані (оплачується та замовляється самостійно), який має дух унікальної батярської культури Львова початку ХХ століття. А також побуваєте у єдиному в Україні музеї пивоваріння “Ліварня”, де зможете покуштувати два сорти легендарного львівського пива (оплачується додатково – вхідний квиток – 60 грн/ос + 35 грн дегустація (4 види пива по 150 грм). Присутність дам та дітей на екскурсії сприяє гарному настрою та остерігає від передегустування.

Де і коли? 

  • Початок екскурсії 14:00 (2 год).
  • Вартість екскурсії в групі 80 грн/ос.
  • Також цю  екскурсію рекомендуємо замовити індивідуально. Вартістьвід 200 грн/год. Мінімальне замовлення — 2 години.  Вартість в період високих дат (великодньо-травневі та новорічно-різдвяні свята) може змінюватися.
  • Місце зустрічі — пл. Ринок, 29, офіс “Андреоллі-тур”, внутрішній дворик.

Сиро-винний тур Закарпаттям

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>

Основні правила та рекомендації для туристів

comments powered by HyperComments