Відкриття сезону поїздок на Закарпаття: до озера Синевир та Замків Закарпаття. Перші виїзди вже 22 квітня. Бронюйте місця!

Екскурсія по Личаківському кладовищу

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
400 грн
Тривалість екскурсії: 2
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Що подивитись у Львові. Ексурсія про Львів

Чому слід відвідати цей музей? 

Містика і божественність, романтика і готика, гармонія і елегійна тиша, – все це Ви можете відчути і побачити на Личаківському кладовищі, славнозвісному Львівському Некрополі, відвідавши нашу екскурсію у цю місцину.

Екскурсії по Львов. Каталог ціна фотоВ будь-якому випадку екскурсія по Львову не буде повноцінною без Личаківського цвинтара.

Цвинтар-меморіал, цвинтар-історія, цвинтар культури – саме так можна описати Личаківське кладовище-музей, яке по праву вважається одним з найстаріших і найпомпезнішим місцем поховань у всій Європі. На понад 40 Га землі міститься більше 3 тис. різнонаціональних поховань, кожне з яких – це надгробок, усипальня чи каплиця відомого львів’янина, чиє ім’я увійшло у історію міста визначальним. Відомі історики, культурні діячі, архітектори, славнозвісні письменники і поети, громадські активісти, воїни, політики, композитори і співаки тут знайшли своє місце: Іван Франко, Соломія Крушельницька, Маркіян Шашкевич, Володимир Івасюк, Іван Труш, Ірина Вільде, Станіслав Людкевич, Марія Конопницька, Габріелла Запольська, Кароль Шайноха, Кос-Анатольський та багато інших. Ви також матимете можливість оглянути кілька військових меморіалів, у тому числі – місце польських поховань “Орлята”, меморіал Воїнів УПА та “Марсове поле”. Сакральні скульптури, пишні усипальні і старовинні родинні каплиці – Вас не лишать байдужими!

Де та коли?

  • Вартість екскурсії:  від 200 грн/год. (мінімальний час замовлення – 2 год.).
  • Вартість екскурсії у Новорічно-Різдвяний період (25.12.2016 – 15.01.2017)   — може змінюватись. Мінімальне замовлення — 2 год.
  • Час та місце зустрічі: за домовленістю.
  • Вхідний квиток 25 грн/дор, 15 грн/студ., 10 грн/дит до 12 років.

Каталог Екскурсії по Львову ціна >>>

comments powered by HyperComments