Лови останній шанс забронювати виїзні одноденні тури зі Львова за старими цінами. З 12 листопада ціни на екскурсії зростають!

Екскурсія Львовом на ретро-автомобілі

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
120 грн
Тривалість екскурсії: 1
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Нумо кататися по Львову з вітерцем на старенькому авто!

Ви не пожалієте про жодну хвилину, проведену на цій чудові машині під час нашої ексклюзивної ретро-прогулянки Львовом! Ви тільки уявіть: унікальне авто, яке дуже нагадує старенький Ford T 1915 року, граційно возить Вас романтичними вуличками Львова… А Ви – відпочиваєте і насолоджуєтеся містом Лева під цікаву розповідь аудіо-гіда.

Як проходить екскурсія Львовом на ретро-автомобілі?

Ми підготували спеціально для Вас, вибагливий і шановний поціновувачу Львова архітектурного, особливий екскурсійний маршрут. Під час цієї розкішної ретро-екскурсії Ви побачити як місто Лева мінялося, поступово залишаючи Середньовіччя, «вбираючись» у Австрійську забудову і, накінець – ховалося у романтичній Львівській сецесії з гарними подвір’ями та садами.

Розпочинаючи з історичного центру Львова (від площі Катедральної), ми повеземо Вас у Руський квартал міста (вул. Руська та Підвальна). Згодом – проїдемося вздовж Середньовічних меж Львова (біля Арсенальної стіни) та, через знамениту вулицю Коперника (де, до слова, побачимо ряд унікальних львівських палаців, серед яких – Палац родини Потоцьких) потрапимо у світ Львівської Сецесії (або ж – «Новий Світ Львова», що ховається по обидва боки вулиці Генерала Чупринки). Вертатимемося ми до центру міста Лева, проїжджаючи Львівську Політехніку (творіння рук відомого львівського архітектора Юліана Захарієвича), головну греко-католицьку святиню України – Собор Святого Юрія та колишню будівлю Галицького сейму – Львівський Національний Університет ім. І. Франка (що має сусідством з не менш популярним будинком у Львові – Шляхетним казином).

Додаткові деталі Вашої екскурсійної мандрівки Львовом на ретро-авто.

Вмістимість ретро-автівки – 8 осіб. Якщо, ж Ви забажаєте взяти до себе в компанію гіда (замість аудіо-супроводу) – тоді вміститься 7 осіб.

Наш аудіо-супровід проводиться мовами: українською, польською та англійською.

Реального ж гіда можна замовити ще додатково таким мовами: російською, французькою, німецькою, італійською, іспанською, чеською, турецькою.

Тривалість поїздки: 1 год*.

*Екскурсія відбувається при мінімальній кількості – 2 осіб, але екскурсійний маршрут буде дещо скорочено.

У теплу пору року наше ретро-авто, для Вашої зручності і комфорту, може мати вигляд кабріолета (відкидний верх).

У холодну пору року наше ретро-авто возитиме Вас у Львові з не меншим комфортом: працює внутрішній обігрів і  в наявності є зігріваючі коцики (пледи).

Вартість поїздки з аудіо-гідом: 120 грн/особа.

Вартість поїздки з реальним гідом: від 200 грн/особа (укр. або рос. мови).*

*місце гіда оплачується додатково (200 грн)

Чекаємо на Вас, шановане панство, у Львові! Будьте здорові й гонорові!

comments powered by HyperComments

Додати відгук