Насолодіться осінніми Карпатами! Виїзди за графіком на "Скелі Тустані" і "Карпатський трамвай". Поспішайте забронювати місця!

Етно-екскурсія До Синевиру через Колочаву

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
500 грн
Тривалість екскурсії: 7:00 - 23:00
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Чому Вам варто приєднатися до виїзної етно-екскурсії “До Синевиру через Колочаву”?

Дати виїздів: під запит

Не тільки екскурсії по Львову зацікавлять туриста, а ще й можливість мандрувати навколо Львівщини! Запрошуємо Вас до мальовничого Закарпаття! Відкрийте для себе красу недоторканої карпатської природи, яка поєдналася зі старовинною архітектурою великого села-музею під відкритим небом. Вирушаємо милуватися високогірним озером Синевир та блукати музейними вуличками-лабіринтами села Колочава!
Об’єкти: національний природний парк “Синевир”, озеро Синевир, село Колочава (музей “Старе Село”+вузьколійка).
Екскурсія в Карпати, екскурсія на озеро синевир, екскурсія в колочавуОзеро Синевир – найбільше високогірне озеро українських Карпат та одне з Семи чудес України, також відоме як Морське Око, входить до складу Національного заповідника – природничого парку «Синевир». Синевир оточене неймовірною красою: всюдибіч озеро обгинають високі схили з зелених ялинок, які простягаються до самих берегів водойми. Посередині озера розмістився невеличкий острівець, на якому височіють дві дерев’яні скульптури, які символізують любов двох закоханих людей… Озеро Синевир піднімається над рівнем моря на 989 м і є чи не найхолоднішим озером в Україні. Купатися — тут зась! А от покататися по озеру на дерев’яному плоті можна досхочу!
Екскурсія в Карпати, екскурсія на озеро синевир, екскурсія в колочавуПрогулюючись по Національному заповіднику «Синевир» ми не можемо оминути Колочаву — одне з найбільших та найколоритніших сіл Закарпаття. Село розташоване у Міжгірському районі Закарпатської області та оточене п’ятьма високогірними полонинами. Головною особливістю цього поселення є його архітектура: Колочава – це суцільний музей під відкритим небом зі старовинними хатами, кузнями, церквами. Тут збережена вся минувщина і побут пращурів-закарпатців, які жили і трудилися впродовж останніх трьох століть на своїх рідних теренах. На території Колочави помістилося 10 унікальних музеїв та 55 пам’ятників, які розповідають про колишнє життя гуцулів, бойків та лемків. Не оминемо ми у нашій етно-мандрівці і історію про українського Робін Гуда — місцевого розбійника Миколу Шугая. Екскурсія в Карпати, екскурсія на озеро синевир, екскурсія в колочавуПо маршруту також відвідаємо музей-скансен “Старе Село”, вузькоколійну залізницю з стареньким паровозом, церкву Святого Духа та десятки інших, не менш привабливих музейних експонатів села Колочава.

Де і коли? 

  • Вартість збірної екскурсії*:  з дорослого/дитини 500/450 грн.
    Тривалість маршруту 15 годин.
    Протяжність маршруту 600 км.
    Час та місце збору 7:00, площа Ринок, 29 (ТК “Андреоллі-тур”, внутрішній дворик).
  • Додатково оплачуються вхідні квитки до об’єктів по маршруту.
  • * Пропонована екскурсія актуальна в період високого весняного сезону: травневі та пасхальні свята. В інший період екскурсію можна замовити індивідуально. Вартість обговорюється додатково.

Дивіться детальніше Каталог Львів екскурсії ціна

Основні правила та рекомендації для туристів

 

comments powered by HyperComments