Запрошуємо Вас на весняні тури в Закарпаття, на екскурсійні прогулянки в Ботанічний сад та цікаві дитячі квести по Львову!

Тур до Польщі за 1 день: Ланьцут та Жешув

Вартість :
550 грн
Тривалість екскурсії: 1 день
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Республіка Польща – це мальовничі краєвиди польських воєводств, величні замки та пишні князівські маєтки, затишні бруковані вулиці та романтичні вілли, сучасні кав’ярні. Ми Вам покажемо наймальовничіші міста і села південно-східної Польщі. Ну і звичайно ж, Польща без шоппінгу, це – як чумаки без солі: і у Вас буде можливість купити якісні польські продукти. Вирушаємо!
 ДАТИ ВИЇЗДУ: 21 квітня, 19 травня, далі кожна третя субота місяця.
З 1 квітня підвищуються ціни, встигніть забронювати місця  по старій ціні!
ПЛАН ТУРУ
  • 06:15 – виїзд з центру м. Львів.
  • Прибуття до м. Ланьцут орієнтовно в 11:30.
   Адміністративний центр Ланцутського повіту Підкарпатського воєводства, який славиться своїми архітектурними особливостями забудови та збереженими середньовічними та ренесансними храмами.
   Найрозкішнішою архітектурою Ланьцуту є Замок Любомирських і Потоцьких, датований 1629–1641 роками. Замок знаходиться у приміській парковій зоні міста Ланьцут, що дає змогу повністю відокремитися від міської суєти і поринути у по-справжньому королівський відпочинок. Тривалість екскурсії – 2 год.
   Вільний час для відпочинку та обіду (оплачується додатково)– 1,3 год.
    Запрошуємо Вас мандрувати з  “Андреоллі-тур”

 • Переїзд в Жешув. Орієнтовне прибуття в 16:30.
  Місто Жешув (укр. назва Ряшів)  було засновано як давнєруське поселення та належало до землі Перемишлянської. В сер. XIV ст. було приєднано до Польського королівства і Казімір III дав місту Магдебурське право. Неймовірної краси  місто з понад 650-літньою історією,  розкинулось на двох берегах річки Віслок. Приваблює  гостей цікавою архітектурою та історичними пам’ятками,що сконцентровані в зоні старого міста. Найпопулярнішими об’єкти є:  літній палац Любомирських (зовнішній огляд), замок Любомирських (зовнішній огляд), площа Ринок з міською Ратушею, костел св. Хреста, костел св. Войцеха і Станіслава, Алея під Каштанами, які Ви оглянете під час пішохідної екскурсії. Тривалість екскурсії 1,3 год.
  Вільний час для шопінгу – 1  год.
 • Виїзд до м. Львів в 19:00.
 • 23:30-00:00 – орієнтовне прибуття до м. Львів (центр міста).
Для бронювання треба: заповнити форму бронювання та надати копію 1-ї сторінки закордонного паспорта і копію діючої візи!
Для участі у турі необхідно мати з собою: діючу Шенгенську візу або біометричний паспорт та для тих, хто подорожує з дітьми – оригінал дозволу на виїзд, свідотство про розлучення чи смерть, якщо мандрує одни з батьків та оригінал свідотства про народження дитини, злоті для вхідних квитків, обіду та особистих витрат, воду та перекус в автобусі.
У вартість входить:
 • Транспортне обслуговування (автобус/мікроавтобус);
 • Туристичний супровід гідом-ексурсоводом по маршруту та супровід музейним гідом в замку Ланьцут;
 • Групова туристична страхівка для громадян України.
У вартість не входить:
 • Вхідні квитки по маршруту (замок в Ланьцуті  – дор/діти до 12 років – 29/21 зл/ос.);
 • Харчування (обід – орієнтовно від 20 зл/ос.);
 • Злоті для проходження кородону (500 зл/ос до 3-х днів перебування)
 • Додаткові витрати (сувеніри, шопінг).

Туроператор не несе відповідальність за корки на дорогах, погодні умови та за роботу прикордонних і митних служб. Туроператор залишає за собою право змінювати програму, не зменшуючи об’єму.

comments powered by HyperComments