Запрошуємо на авторські екскурсії Львовом!!! Будемо раді Вас чути за номером +380676742426. До зустрічі!

Тур в Польщу на 1 день: Ланьцут и Жешув

Вартість :
600 грн
Тривалість екскурсії: 1 день
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Республіка Польща – це мальовничі пейзажі польських воєводств, величні замки і пишні князівські маєтки, затишні бруківка і романтичні вілли, сучасні кафе. Ми Вам покажемо мальовничі міста і села південно-східній Польщі. Ну і звичайно ж, Польща без шопінгу, це – як чумаки без солі, і у Вас буде можливість закупити якісні польські продукти. Вирушаємо!
ДАТИ ВИЇЗДУ:   з березня 2019 року –  кожна третя субота місяця.
ПЛАН ТУРА
  • 06.15 — виїзд з центру м. Львова.
  • Прибуття в м. Ланьцут. Орієнтовне прибуття в 11:30.
   Адміністративний центр Ланцутський повіту Підкарпатського воєводства, який славиться своїми архітектурними особливостями забудови і збереженими середньовічними і ренесансними храмами. По праву розкішною архітектурою родзинкою Ланцута вважається Замок Любомирських і Потоцьких, датований 1629-1641 рр. Замок знаходиться в приміській парковій зоні Ланцута, що дозволяє повністю піти від міської суєти і зануритися в по-справжньому королівський отдих.Продолжітельность екскурсії – 2 год.
   Вільний час для обіду (оплачується. Додатково) і відпочинку – 1,3 години.
   Запрошуємо мандрувати з “Андреоллі-тур”

 • Прибуття в м.Жешув. Орієнтовне прибуття о 16:30.

  Місто Жешув (укр. Назва Ряшов) був заснований як давньоукраїнського поселення і належало до землі Перемишлянської. Все р. XIV в. був приєднаний до Польського королівства і Казимир III дав місту Магдебурзьке право. Неймовірної краси місто з більш ніж 650-річною історією, розкинувся на двох берегах річки Вислока. Привертає гостей цікавою архітектурою та історичними пам’ятками, які сконцентровані в зоні старого міста. Найпопулярнішими об’єктами є: літній палац Любомирських (зовнішній огляд), замок Любомирських (зовнішній огляд), площа Ринок з міською Ратушею, костел св. Христа, костел св. Войцеха і Станіслава, Алея під каштанами, які Ви оглянете під час пішохідної екскурсії.  Тривалість екскурсії 1,3 години.
  Вільний час для шопінгу – 1 – 1,3 години.

 • Виїздд в м. Львів в 19:00.
 • 23:30-00:00 – орієнтовне прибуття в м. Львів.
Для бронювання потрібно: заповнити форму бронювання і надати копію 1-ої сторінки закордонного паспорта і копію діючої візи!
Для участі в турі необхідно мати: діючу Шенгенську візу або біометричний паспорт і документи на дозвіл вивезення дітей, для тих, хто подорожує з дітьми, злоті для вхідних квитків, обіду і особистих витрат, воду і перекус в автобусі.
В вартість входить:
 • Транспортне обслуговування по маршруту (автобус / мікроавтобус);
 • Туристичний супровід гідом-ексурсовод по маршруту і супровід музейним гідом в замку Ланцут;
 • Туристична групова страхівка для громадян України від 5 до 65 років.
В вартість не входить:
 • Вхідні квитки по маршруту (замок в Ланьцуті – дорослі / діти до 12 років – 29/21 зл / чол.)
 • Харчування (обід – орієнтовно від 20 зл / чол);
 • Злоті для проходження кордону або в еквіваленті кошти (500 зл / чол до 3-х днів перебування);
 • Додаткові витрати (сувеніри, шопінг).

З договором про надання послуги можно ознайомитися тут Договір Ланьцут

Туроператор не несе відповідальність за пробки на дорогах, погодні умови та за роботу прикордонних і митних служб. Туроператор залишає за собою право змінювати програму, не зменшуючи обсяг.

comments powered by HyperComments