Лови останній шанс забронювати виїзні одноденні тури зі Львова за старими цінами. З 12 листопада ціни на екскурсії зростають!

Автобусна екскурсія Давніми передмістями

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
150 грн
Тривалість екскурсії: 3
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

Екскурсії по Львову. Львів ексурсія ціна

Чому треба відвідати автобусну оглядову екскурсію “Давніми передмістями”? 

Екскурсія охоплює три найцікавіші об’єкти Львова, які віддалені від центру міста, — Високий замок, Личаківське кладовище та собор Святого Юра.
Ця екскурсія по Львову найкраще підходить для тих, хто за один день прагне побачити якомога більше. Екскурсія починається в центрі, на площі Галицькій, звідки ми рушаємо до найвищого пункту Львова — на гору Високий замок. Замок там годі шукати, але панорама звідси відкривається захоплива. З висоти пташиного лету ми побачимо все місто, як на долоні.

Екскурсії по Львову. З висоти — у Царство Мертвих. Личаківське кладовище, попри дещо упереджену думку, вважають найгарнішим у Східній Європі і обов’язковим місцем для відвідин у Львові. На користь цього говорить і той факт, що ще в середині XVIII століття закохані пари призначали побачення у новоствореному скверику з красивими алеями поміж пам’ятників та гробівців. Його називають “личаківським некрополем” або “львівським вавелем”. Це “музей під відкритим небом”, де зібрана найкраща сакральна скульптура Львова.

Каталог Екскурсії по ЛьвовуІ на завершення — “візитівка міста”, один з найдавніших  і найгарніших його храмів, собор Святого Юра. Святиня, яка розміщена на одному з львівських пагорбів, ще здалеку привертає увагу позолотою куполів, а зблизька вражає розкішшю барокового оздоблення та експресивністю скульптур, серед яких є роботи “українського мікеланджело” Йогана Георга Пінзеля.

Де і коли? 

  • Початок екскурсії  кожен день — на  11:00 та на  14:00
  • Тривалість екскурсії — 3 години
  • Вартість екскурсії в групі з дорослого/дитини до 13 років150/120 грн/ос.; діти без місця – безкоштовно
  • Місце зустрічі — пл. Ринок, 29, офіс “Андреоллі-тур”, внутрішній дворик
  • Вартість вхідних квитків:
  •  Личаківське кладовище -40 грн для дорослих, 30 грн для студентів та  дітей.

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>

Основні правила та рекомендації для туристів

comments powered by HyperComments

Додати відгук