Запрошуємо 26 серпня на екскурсію "Справжній Львівський трамвай". Місця обмежені. Бронюйте місця завчасно!

7 ЧУДЕС ЛЬВІВСЬКОГО РІЗДВА

Вартість ЕКСКУРСІЇ:
400 грн
Тривалість екскурсії: 2
замовте екскурсію зараз Замовити екскурсію

ЯрмарокЯку екскурсію варто відвідати у Львові в період новорічно-різдвяних свят?

НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНІ ЗНИЖКИ НА ЕКСКУРСІЇ! ВСТИГНІТЬ ЗАБРОНЮВАТИ!

Вйо до Львова на Різдво! Запрошуємо шановне панство на святкову Різдвяну екскурсію Львовом! На Вас очікує знайомство з містом і його традиціями, колоритом, звичаями та популярними львівськими різдвяними локаціями. Разом з гідом Ви відвідаєте Львівський Різдвяний Ярмарок, скуштуєте головні львівські гастрономічні атрибути цього свята: пампухи, кутю, мед, різдвяний пряник, ароматний вуличний глінтвейн та гльог, посмакуєте традиційним львівськими ковбасками та яблуками в карамелі. Ви відвідаєте три найбільші львівські храми, в яких святково колядуватимуть і щедруватимуть хористи, діти, церковні ансамблі. Разом з гідом помилуєтесь і сфотографуєтеся біля Львівського Дідуха – галицького оберега Різдва. Ви пройдетеся місцями проведення найбільших зимових львівських фестивалів та візьмете в них безпосередню участь: Спалах Різдвяної Зорі, Свято Пампуха і Фестиваль Львівської Коляди. Також ми не оминемо Різдвяну Львівську Інсталяцію “Народження Христа”, так звана Рождественська Шопка. На цій екскурсії Ви дізнаєтеся як вариться справжня львівська кутя, що львів’яни кладуть на святковий стіл та як вітаються у цей час… Ми Вам повідаємо про всі чудеса Львівського Різдва!*

ДідухА після такої насиченої прогулянки, змучені, але щасливі – йдемо всі разом на традиційну Різдвяну Вечерю 6 січня 2017 р!

Детальний каталог Екскурсії Львів ціна. >>>

Де і коли? 

  • Початок та місце зустрічі на екскурсію — за домовленністю
  • Вартість екскурсії індивідуально  — від 200 грн/год. Мінімальне замовлення — 2 год.
  • Вхідні квитки: Латинська катедра — 3 грн, Вірменська церква — 2 грн

Маршрут екскурсії: площа Ринок, Латинська Катедра, церква Петра і Павла, проспект Свободи – Львівський Різдвяний Ярмарок, Оперний Театр Львівський “Вернісаж”, вулиця Вірменська, Вірменська Церква, площа Музейна, Домініканський Собор, вул. Руська.

* Тематика екскурсії актуальна в період новорічно-різдвяних свят – орієнтовно з середини грудня до середини січня.

Основні правила та рекомендації для туристів

Як проходить традиційна львівська вечеря?

comments powered by HyperComments